Teraz jest N maja 19, 2024 2:43 am


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 09, 2017 5:14 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 5:53 pm
Posty: 123
Dzięki za wszystkie ciepłe słowa :) Niestety, tym razem naprawdę tylko niezbędne minimum, bo czasu mam kryzysowo mało, a nie chcę, żeby wyszło, że po konkretnych pytaniach zdrowotnych nagle znikam z forum ;)
Chłopaki zostali odrobaczeni (i kocica też! a co!), ale przyznaję się bez bicia, że dopiero po przypomnieniu Niki. Nie wywołało to żadnych spektakularnych efektów.
Oczy cały czas trochę się paprzą, chociaż wydaje mi się, że przy regularnym przemywaniu-mniej niż na początku. Zębów dokładnie nie oglądałam, ale myślę, że nie może być z nimi bardzo źle, bo gryzak z poroża jelenia Elfisko żuje namiętnie (i zostawia na nim bardzo wyraźne ślady). Tajemnicze Tarzanie zanikło, odkąd stopniał cały śnieg (niezależnie od tego, czy Elf akurat wychodzi w ubraniu czy bez-więc to chyba naprawdę o miłość do śniegu chodziło).
Z wizytą u weterynarza na dokładne badania/prześwietlenie kręgosłupa wolałabym jeszcze parę dni poczekać-widzę, jak Elf z dnia na dzień robi się coraz śmielszy i bardziej otwarty, więc myślę, że im lepiej się zdąży zaaklimatyzować, tym mniej będzie miał stresu przy tej okazji...
Poza tym-póki co, bez doniosłych wydarzeń, idziemy naprzód krok po kroczku, chłopaki nadal są do siebie pokojowo nastawione (a Bazyl, chociaż zazdrosny o Elfa, na spacerach próbuje go naśladować, koniecznie sikając w tym samym miejscu/w tym samym momencie :P ), po dokładnym zwiedzeniu domu, czas mija głównie na drzemkach, względnie szukaniu nowych lokalizacji na drzemki (są pierwsze przymiarki do kanap, na razie na przymiarkach się skończyło), z człowiekami kontakty coraz bliższe, zdarzają się "baranki", absolutnie uwielbia mizianie po uszach. Wydaje mi się, o zgrozo, że najbardziej z domowników upodobał sobie mojego męża (moja miłość własna cierpi, ale to może dobrze rokować dla Elfiej przyszłości-chociaż na razie mam stanowczy zakaz poruszania tematu...)
Z pytań praktycznych: myślę, żeby na Gwiazdkę sprawić Elfikowi matę węchową, żeby miał zajęcie dla swojego najsprawniejszego zmysłu-czy ktoś ma takie cudo i mógłby dać znać, jak się sprawdza?


Załączniki:
Komentarz: Jedyne zdjęcie, za to historycznie doniosłe: pierwszy wspólny kadr z kocicą. Balbina postała tak sobie dłuższą chwilę, po czym dała dyla, jak tylko Elfiś ruszył głową...
IMG_20171207_065044.jpg
IMG_20171207_065044.jpg [ 21.86 KiB | Przeglądane 5266 razy ]

_________________
Pani w średnim wieku i mops Yaro-jej rówieśnik :)
Obrazek

Elf i Bazyl-za Tęczowym Mostem, ale w sercu zawsze z nami!
Obrazek
Obrazek
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So gru 09, 2017 5:40 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Niech się z mężem kochają, może coś się z tego wykluje :mrgreen:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So gru 09, 2017 7:29 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1980
Ja coś czuję, że ta miłość będzie tak duża, ze Elfik raczej nie wyruszy dalej w świat ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So gru 09, 2017 11:36 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
Jeżeli to jest niezbędne minimum, to ja poproszę <3 :D

A co do maty, to ja poproszę, żeby tutaj zajrzeli tacy co mają i się wypowiedzieli :mrgreen:

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 12, 2017 8:37 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy


Dołączył(a): Pn sty 02, 2017 9:14 pm
Posty: 2854
Fajny pomysł z matą, my jeszcze nie mamy ale przymierzamy się do zrobienia :D Super, że Elficzek się u Was tak odnalazł i dogadali się z Bazylem :)

_________________
Kasia, Afera i Rumba


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr gru 13, 2017 12:30 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies) Transport Dom Fundacyjny


Dołączył(a): So maja 30, 2015 8:09 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Warszawa
@Betula! My mamy - nawet dwie :) Polecam zrobić samemu:

1 x wycieraczka np. z LM https://www.leroymerlin.pl/dywany-i-wyk ... l1225.html koszt - 9.99
1,5 m polaru - fajnie wziąć dwa kolory, żeby ładnie wyglądało :) polar na metry można kupić na Allegro, albo w sklepie z tkaninami - http://allegro.pl/polar-200g-m-nr-45-mi ... 07970.html tutaj aukcja za 0,5m 6,5 zł - albo jak masz w domu jakieś kocyki, albo inne materiały - można wykorzystać
Przygotowanie:
Materiał pociąć w paski 6cm x 20 cm i przekładać przez dziurki i zawiązywać.

Gotowe! :D

Bardzo fajnie się sprawdza mata w szczególności wtedy, kiedy pogoda lub inna sprawa utrudniają długi spacer i zapewnienie wszystkich wąchawczych potrzeb :) Moje pierdziochy mają po jednej, dość szybko im idzie znalezienie, angażują się, drapią, wąchają, szorują tymi matami i mam je z głowy :D

_________________
Weronika, Fraszka i Bronka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr gru 13, 2017 3:54 pm 


Starszy Marynarz


Dołączył(a): Wt kwi 12, 2016 12:04 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Poznań
Robiłam matę! Myślałam, że umrę :lol: ...lekcja cierpliwości. A i tak robiłam nie na wycieraczce, a na tych wkładach co się wkłada do zlewów - tych kwadratowych w dziurki - chociaz to o tyle słaby pomysł, że są zbyt lekki i dziku nosem przesuwał całą matę. I i tak ponoć za rzadko wiązałam - bo trzeba z każdej strony dziurki... :shock:
Najgorsze było wycinanie tego materiału...ale ja nie należę do osób lubiących takie zabawy...

Powodzenia.

_________________
W moim sercu, jak na kanapie - rozłożył się buldog i chrapie...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr gru 13, 2017 5:03 pm 
Avatar użytkownika





Dołączył(a): N lut 08, 2015 11:03 pm
Posty: 9806
Lokalizacja: Szczecin
:lol: ja pół dnia robilam matę, az sie wyprostowac pozniej nie moglam tak mnie kregoslup naparzal :lol:
Z tym że ja zuzylam az 2 koce polarowe na,1/3 wycieraczki, tak,,że trochę sie tego nawiązałam :lol: a moja sunia mi pomagała zabierajac u roznoszac po całym domu te pocięte kawaleczki :lol: oj była to lekcja cierpliwosci :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So gru 16, 2017 6:49 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 5:53 pm
Posty: 123
Szybki update (no dobra, nie wiem, na ile szybki, bo chyba po prostu nie potrafię pisać krótko...)
Dziękuję wszystkim za opinie w sprawie mat. Nie wiem, czy dam radę zrobić sama (aktualnie brakuje mi czasu na wszystko...), ale jestem coraz bardziej przekonana do pomysłu.
U nas bez wielkich zmian. Elfisko żyje sobie spokojnie. Konfliktów z Bazylem nie widać, ale generalnie chłopaki żyją trochę obok siebie i nie wiem, czy mamy wielkie szanse, żeby się układali do spania w znak yin-yang, jak niektóre fundacyjne rodzeństwa (chociaż na Bazyla zazdrość ewidentnie ma pozytywny wpływ-nie dość, że spacerów ma więcej i dłuższe, ale jeszcze sam się pcha do kropienia oczu jak widzi, że zrobiłam to Elfisiowi, gryzak z poroża jelenia, który przedtem ignorował kompletnie, czasem teraz podbiera i sobie ciumka tymi bezzębnymi dziąsłami... a nawet próbował wytarzać się w śniegu jak starszy brat, co z racji budowy anatomicznej wyszło mu dość średnio ;) ). Od kocicy raz dostał po nosie, jak ich przez przypadek zamknęłam w tym samym pomieszczeniu-absolutne zero reakcji. Psy spotykane na spacerach ignoruje, chyba, że same podejdą bardzo blisko-wtedy uprzejmie wącha pod ogonem i idzie dalej. Nadal nie słyszeliśmy, jak szczeka. Nie zaczął też wskakiwać na kanapy, a co prawda tarmoszenie za uszyska bardzo lubi, i jak nie śpi-sam drepcze po domu, żeby do nas podejść i się ulokować gdzieś blisko, ale bardzo pieszczotliwy nie jest (Bazyl po dwóch tygodniach u nas już dawno odwracał się "kołami do góry", a tu się na to nie zanosi)-zastanawiam się, czy coś robimy źle, czy chłopak po prostu potrzebuje trochę więcej czasu, żeby się otworzyć. Z drugiej strony-bardzo cierpliwie daje robić przy sobie wszystko, co trzeba (ślepia zakraplane i przemywane codziennie są w niezłym stanie, ale jak jednego dnia zdarzyło mi się zakraplanie pominąć-ropiały dość mocno...). Na spacerach porusza się coraz pewniej (do tego stopnia, że zaczyna miewać własną koncepcję co do kierunku i próbuje ją przeforsować, co wywołuje drobne konflikty interesów...), został też raz przyłapany na degustacji kupy (co mnie zaskoczyło totalnie, bo Bazyl tego nigdy nie robił), więc teraz bacznie go pilnujemy... No właśnie-w kwestii spacerów (i kup) zrobił nam się pewien problem. "Twarde dowody", o których pisałam, chyba zrobiły się za twarde-może trzynastoletni Bazylowy metabolizm ma problem z przestawieniem się na suchą karmę-ale zdarzają się problemy z wypróżnieniami. Nie ma tak, żeby chłopak nic nie zrobił przez kilka dni z rzędu, ale zdarzają się spacery, kiedy kuca kilka razy i nic, często udaje się dopiero za którymś podejściem, a nawet w najlepszym razie, dzieli sobie "zrzut" na kilka rat, czego zaraz po przyjeździe do nas nie robił. Próbuję mu jakoś pomóc-namaczam granulki (chociaż okapzało się, że bez problemu je suche-byle bez oleju z łososia), dbam, żeby miał cały czas dużo wody do picia (z której chętnie korzysta) i staram się, żeby spacery były odpowiednio długie, od wczoraj próbuję dawać mu surowe jabłko-ale będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, jak jeszcze mogłabym chłopakowi ulżyć (najchętniej nie zmieniając od razu karmy, bo mam wrażenie, że pod innymi względami ten Brit Care mu służy-a poza tym, nie da się ukryć, bardzo ułatwia mi życie, że jedzą z Bazylem to samo...)
A przede wszystkim-proszę, trzymajcie kciuki! Dziś jedziemy na wizytę z nocowaniem u teściów i ich średnio zsocjalizowanej suki-a od tego, jak Elf dogada się z Kuzynką Rudzinką (a raczej-czy ona go zaakceptuje, bo o jego reakcję jestem dziwnie spokojna), może bardzo wiele zależeć...
No tak. Nie umiem krótko, no nie umiem... :oops:


Załączniki:
Komentarz: Żaby dwie...
IMG_20171207_144303.jpg
IMG_20171207_144303.jpg [ 32.44 KiB | Przeglądane 5199 razy ]
Komentarz: Dłuższy i Krótszy ;)
IMG_20171210_105308.jpg
IMG_20171210_105308.jpg [ 48.38 KiB | Przeglądane 5199 razy ]
Komentarz: Patrz, matka, jaki jestem sprytny! Gryzak przytrzymany, a łapy wolne! :D
IMG_20171207_130734.jpg
IMG_20171207_130734.jpg [ 39.86 KiB | Przeglądane 5199 razy ]

_________________
Pani w średnim wieku i mops Yaro-jej rówieśnik :)
Obrazek

Elf i Bazyl-za Tęczowym Mostem, ale w sercu zawsze z nami!
Obrazek
Obrazek
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So gru 16, 2017 8:43 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy


Dołączył(a): Pn sty 02, 2017 9:14 pm
Posty: 2854
i bardzo dobrze, my lubimy obszerne relacje :D Trzymamy kciuki za wizytę! Dajcie znać po :)

_________________
Kasia, Afera i Rumba


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N gru 17, 2017 5:11 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Dodanie psiego oleju do karmy może pomóc w wypróżnianiu ;) Widzę, że chłopaków udaje się złapać razem w kadrze, więc źle nie jest ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn gru 18, 2017 11:14 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 5:53 pm
Posty: 123
Z olejem był przedtem problem, bo Elf odmawiał spożywania polanej nim karmy-ale udało mi się go dzisiaj podejść-zamiast na wierzch polałam olej na dolną warstwę, przysypałam karmą i taką wersję, po namoczeniu, Elfisko jadło, aż mu się uszy trzęsły). Mam nadzieję, że pomoże, bo dzisiejszy spacer rano był katastrofalny-wprawdzie zakończył się powodzeniem, ale było to powodzenie rozłożone na 5 rat i chyba jeszcze z 10 prób poza tym, biednego Elfa na pewno kosztowało sporo wysiłku, a moje biedne dzieci-spóźnienie do przedszkola, bo toaleta przeciągała się w nieskończoność...
Złapanie chłopaków w jednym kadrze jest jak najbardziej do zrobienia (w tych krótkich momentach, kiedy akurat nie drzemią sobie każdy w swoim legowisku...), bardzo zgodnie urządzają strajki okupacyjne w kuchni, kiedy uważają, że należy im się coś do jedzenia, a jak na spacerach mają nastrój na wygłupy-udają, że się nie zauważają i włażą jeden na drugiego (Elf to możne nie zawsze udaje, ale Bazyl czasem taranuje go z czystej złośliwości-chociaż bez krztyny agresji).
Weekend wyjazdowy minął chyba nawet powyżej oczekiwań-okazało się, że Elfiś bez problemu znosi jazdę u mnie w nogach, Bazyl (który jeździł tam do tej pory) jest cały zachwycony przesiadką na tylne siedzenie-siedzi wpięty między fotelikami dzieci, więc ma jeszcze z każdego boku po dwie ręce do miziania ;) Z Kuzynką Rudzinką szału może nie było (pierwszego dnia chyba się go przestraszyła-są równego wzrostu, ale Elf jest znacznie potężniej zbudowany, drugiego dnia trochę go obszczekała, stając w obronie dzieci i Bazyla, którego uznała już za członka stada...), ale agresji też nie, a zamknięty w naszym (sporym) pokoju, ze swoim domowym legowiskiem i Bazylem do towarzystwa funkcjonował całkiem normalnie-troszkę połaził, ale zdecydowaną większość czasu przespał. Po schodach, jak się przekonaliśmy, wchodzi bez problemu (ogarnął temat duuuużo szybciej niż Bazyl), a problem ze schodzeniem wynika nie z kłopotów z poruszaniem się, a z tego, że trudno jest mu schodzić, nie widząc (co nie znaczy, że nie próbuje... wczoraj na chwilę spuściłam go z oka i udało mu się z kilku stopni sturlać, zanim go złapałam... na szczęście nic mu się nie stało, a przed kolejnym przyjazdem z zadbamy o założenie na schodach bramek).
Poza tym-ewidentnie, z każdym dniem, coraz bardziej widać, kogo Elfisko uznaje za przewodnika stada. Mój mąż skonstatował ze zdziwieniem: "Wygląda na to, że mam psa-chociaż nigdy nie chciałem", ale jak słyszę, jak rano się z nim wita i szepcze słodko "Chodź, tatuś cię za uszy wytarmosi", jakoś mi się nie wydaje, żeby żałował :) W piątek planujemy pojechać z obydwoma chłopakami na przegląd do lecznicy zaprzyjaźnionej z Załogą, żeby wiedzieć, na czym dokładnie stoimy z Elfiskiem pod kątem zdrowotnym i czy nie widać na horyzoncie żadnych niespodzianek. A potem... zobaczymy. Trzymajcie dalej te kciuki!

_________________
Pani w średnim wieku i mops Yaro-jej rówieśnik :)
Obrazek

Elf i Bazyl-za Tęczowym Mostem, ale w sercu zawsze z nami!
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn gru 18, 2017 7:22 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
Uśmiałam się tak z rozczuleniem :oops:

A próbowałaś na pewien czas na poślizg dodać mu gluta z siemienia? :D

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn gru 18, 2017 8:24 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Trzymam kciuki w takim razie. Weterynarz na pewno pomoże też w sprawach wypróżniania.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn gru 18, 2017 8:25 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy


Dołączył(a): Pn sty 02, 2017 9:14 pm
Posty: 2854
Ja też się uśmiałam i wzruszyłam! Uwielbiam Twoje relacje :) a i widziałam wpis o tatuażu wyczuwam, ze wszystko idzie w dobrą stronę :D :D :D

_________________
Kasia, Afera i Rumba


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 1:18 am 
Avatar użytkownika


Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Cz lis 26, 2015 1:28 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Mysłowice
Co do kupy i problemów z wyproznianiem. Jak najbardziej olej powinien pomoc. Inna opcja to dodatek włókna do jedzenia i tutaj polecam np Fibor (zresztą nie tylko ja). Na przegladzie u weta warto zwrocic uwage na kontrole gruczolow okoloodbytowych i prostaty. Chlopak ma juz swoj wiek, moze byc powiekszona - Prostata - i powodowac problemy z wyproznianiem. Trzymamy kciuki za Wasza wspaniała rodzinke ;)

_________________
https://www.instagram.com/trufelita/


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 4:38 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 5:53 pm
Posty: 123
Piękne dzięki za sugestie. Elfisko chyba zaakceptowało w końcu dodatek oleju do karmy, więc włączamy go do diety tak czy owak. Gluta z siemienia wypróbujemy jutro (no, w sumie to już dzisiaj...), a Fibor będziemy mieć w pamięci. Co do wizyty-już sobie robię cały spis rzeczy, które trzeba u chłopaków dokładnie sprawdzić! Ale przede wszystkim...

_________________
Pani w średnim wieku i mops Yaro-jej rówieśnik :)
Obrazek

Elf i Bazyl-za Tęczowym Mostem, ale w sercu zawsze z nami!
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 5:14 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 5:53 pm
Posty: 123
Właśnie minęły dwa tygodnie od chwili, kiedy Elf, po rozmaitych perypetiach, wylądował u nas. Ja opinię na temat jego przyszłości miałam sprecyzowaną od dawna (przecież chciałam rodzeństwo dla Bazyla, które go rozrusza-fakt, nie planowałam, że rodzeństwem zostanie buldog, dwa razy od niego większy i jeszcze o połowę starszy-ale z przeznaczeniem trudno dyskutować...), ale mój mąż konsekwentnie wypowiadał się o sprawie negatywnie (chociaż jego czyny przeczyły słowom), więc postanowiłam poczekać z podejmowaniem ostatecznych decyzji (samowolnie-ale u nas w wątku chętnych do adopcji Elfiska nie widać, a na dom czeka jeszcze Skandal, podobnie niepełnosprawny, ale młodszy, i po niego też nie ma kolejek, więc doszłam do wniosku, że nie ma pośpiechu...) Szturm zamierzałam przypuścić na święta, jak chłop będzie rozmiękczony rodzinną atmosferą... Ale małżonek niespodziewanie sam wrócił do tematu i wieczorem spytał mnie, jak sytuacja wygląda. A jak się przyznałam, że nie prosiłam Was o zamieszczenie ogłoszenia i generalnie to ja bym chciała, żeby Elfisko zostało z nami, i przecież mieliśmy wziąć taką opcję pod uwagę, jak z Rudą jakoś się ułoży, najpierw długo się we mnie wpatrywał z marsową miną, a potem rzucił sakramentalne "Niech zostanie" :D :D :D
Jak już trochę ochłonęłam, spytałam go, od którego momentu wiedział, że się zgodzi. Powiedział, że od chwili, kiedy przyprowadziłam Elfa do domu ;) Potem zaczął coś mętnie tłumaczyć, że od razu wiedział, że na chłopaka nie będzie chętnych, więc przyjdzie mu zostać u nas do śmierci, ale ja wiem swoje-to jest Miłość! :) Jest i będzie :D

_________________
Pani w średnim wieku i mops Yaro-jej rówieśnik :)
Obrazek

Elf i Bazyl-za Tęczowym Mostem, ale w sercu zawsze z nami!
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 9:54 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy


Dołączył(a): Pn sty 02, 2017 9:14 pm
Posty: 2854
Czekałam na ta oficjalna wiadomość!!! <3 wspaniałe wieści! Gratulujemy decyzji :) macie wielkie serducha :)

_________________
Kasia, Afera i Rumba


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt gru 19, 2017 10:12 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9238
Lokalizacja: Poznań
❣️❣️❣️ Ach lubię takie wieści na przebudzenie :D
Ja właśnie Was absolutnie nie poganiałam, no boś mądra kobieta i doszłaś do pewnych wniosków, logicznych wniosków, wynikających z sytuacji Elfiaka, a że mąż to mąż to dawałam czas ;)

Jak widać mąż jakoś wyjątkowo czasu nie potrzebował, ale widać dobrze działa metoda na "ciszę" :mrgreen: ❤️

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL