Teraz jest Cz lut 02, 2023 10:23 pm


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lis 11, 2018 6:12 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9237
Lokalizacja: Poznań
KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA

Imię: BELLA
Rasa: buldog francuski
Płeć: suka
Wiek: 4 lata
Numer czipa: 932001000561777
Umaszczenie: marengo
Inne informacje: oddana przez właściciela
Data zamustrowania: 11.11.2018
Data wymustrowania: 02.12.2018
Status: adoptowana
Kastracja: 12.01.2019
Odbiór psa: nika1377, just.dudek
Transport: just.dudek, nika1377, marcela_dl
Dom tymczasowy: marcela_dl
Współrzędne geograficzne: Konstantynów Łódzki
Kandydaci na DS: Małgo1972, Samantakrygier, Boczarscy, mandisa82 (wybór nastąpi z podanych kandydatów)

Wachtę pełniła: nika1377 (Dominika)

Termin sterylizacji: do 28.02.2019

DT - dom tymczasowy, DS - dom stały, ZB - Załoga Bulldoga

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lis 11, 2018 6:12 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9237
Lokalizacja: Poznań
Wiadomość dla Domu Tymczasowego:

Na wstępie tej wiadomości chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za poświęcenie i chęć niesienia pomocy Załogowym Psom.
To Wy przywracacie psiakom wiarę w ludzi, uczycie podstawowych zasad życia, pielęgnujecie i opiekujecie się "Rozbitkami".
Niestety często nie znamy historii psa, nie wiemy jakie ma schorzenia, przypadłości, upodobania, jaki jest jego stosunek do innych zwierząt, czy nawet ludzi. Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzję podejmujecie biorąc na siebie obowiązek opieki nad psem - zagadką ;). Poświęcacie, siebie, czas, nierzadko również pieniądze. Jedyną zapłatą jest satysfakcja z postępów jakie robi Rozbitek, a także wdzięczność nas wszystkich – osób skupionych wokół załogowej idei.

Chcąc okazać naszą wdzięczność, staramy się otoczyć, nasze Domy Tymczasowe, szczególną opieką. Aby Dom Tymczasowy nie był pozostawiony sam sobie oraz żeby ułatwić Wam poruszanie się w załogowych zasadach, stworzyłyśmy "ABC DT", porządkujemy tam kwestie związane z opieką nad tymczasowiczem.
Każdy DT ma również przydzielonego opiekuna z ramienia Fundacji. Opiekun będzie się z Wami kontaktował i prowadził Was przez meandry DT.


"ABC DT"

1. Pies który trafi do Was na DT lub którego sami odbierzecie pomagając w transporcie najprawdopodobniej będzie brudny, wystraszony, bez podstawowej socjalizacji.
- Zadbaj o jego higienę ;) czyli kąpiel.
- Zabezpiecz też psa przed ucieczką zakładając mu obrożę bądź szelki i smycz. Początkowo pies może nie znać tego typu akcesoriów, ale nauczy się szybko.
- Pamiętaj, że pies pewnie będzie głodny, ale może nie znać np. suchej karmy. Z wyżywieniem trzeba postępować racjonalnie. Czasami pęka serce widząc jaki psiak jest chudy, ale nie możemy mu podawać wtedy zbyt dużych porcji, by nie spowodować bólu. Często psy nie znają jedzenia z misek, możesz spróbować od położenia karmy na podłodze lub na płaskim talerzu i stopniowo przyzwyczajać psa do jedzenia z misek.
- Daj psu poznać nowe otoczenie, postaraj się nie zwracać w domu zbytniej uwagi na psa, a stanie się on odważniejszy. Czułości, bliskości i miłości od człowieka uczy się pewnie pierwszy raz i to właśnie od Ciebie ;)

2. Jeśli masz psa rezydenta, zadbaj o względnie prawidłowe poznanie psów.
- Zapoznaj psy na zewnątrz, poza terenem który rezydent dobrze zna. Psy powinny być na obcym dla siebie terenie. Pierwsze można spacerować w pewnej odległości, by później ją stopniowo zmniejszać, aż dojdzie do kontaktu psów. Daj się psom swobodnie obwąchać, pospaceruj z nimi. Pamiętaj żeby być rozluźnionym, nie napinać smyczy.
Postaraj się by spacer po obwąchaniu trwał minimum kilkanaście minut, niech psy przyzwyczają się do swoich zapachów, swojej obecności. Jeśli masz do dyspozycji długie smycze lub linki niech psy luźno maszerują.
Po takim spacerze można wpuścić psy na ogród oczywiście jeśli taki posiadasz (sprawdź czy teren jest dobrze zamknięty, żeby nowy pies nie miał możliwości ucieczki).
- W domu pochowaj zabawki psa rezydenta, wprowadzaj je powoli po kilku dniach, żeby nie wywołać zazdrości z nimi związanymi.
- Pozwól ustalić hierarchię psom dając im "przestrzeń" czyli nie okazuj im przez kilka pierwszych dni zbyt dużej czułości, nie wyróżniaj żadnego z psów.

3. Nastaw się na kilka wpadek z załatwieniem się psa w domu, staraj się nagradzać psa za załatwienie potrzeby na dworze. Szybciej się dzięki temu nauczy. Możesz rozkładać w domu w jednym miejscu matę higieniczną by pies mógł w razie potrzeby z niej skorzystać.

4. Pies, który jest na Domu Tymczasowym musi mieć prowadzony wątek na forum Załogi Bulldoga. Prosimy Dom tymczasowy o wpisy dotyczące np. zdrowia psa, zachowania, postępów w nauce czystości itp. minimum co dwa dni. Oczywiście im częściej tym lepiej ;)
Wątek psa w DT znajduje się w dziale: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga.

5. Każdy pies oraz DT ma przydzielonego opiekuna z Fundacji. Na forum Załogi Bulldoga:
- w dziale: Rozbitkowie,
- w: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga, jest założony wątek psa, który jest u Was na domu tymczasowym. W pierwszym poście tego wątku jest informacja, kto został waszym opiekunem, czyli kto "wachtę pełni".
Opiekun jest osobą prowadzącą Was jako DT i psiaka w procesie szukania mu domu stałego. Opiekun pomaga, doradza, stara się rozwiązywać problemy. Jest osobą decyzyjną w ZB.

6. Jako, że nie wymagamy od razu opanowała przez Was, obsługi naszego forum, przygotowałyśmy różnego rodzaju instrukcje (w tym wklejania/wrzucania zdjęć), które mają za zadanie ułatwić Wam "poruszanie się" na naszym forum. viewforum.php?f=10
Jeśli któraś z nich pozostawia wątpliwości, postaramy się je wyjaśnić.

7. Jeśli cokolwiek by się działo, DT potrzebuje pomocy z naszej strony lub po prostu chcecie porozmawiać, potrzebujecie porady, zdzwońcie do opiekuna.
Jeśli sprawa jest pilna, a opiekun wyznaczony nie odbiera, korzystajcie z poniższych numerów:

- 691 371 315 (Marzena)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Kasia)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Łukasz)
- 794 444 929 (Szania/Ola)
- 794 444 901 (Anula/Ania)
- 794 444 927 (ronnie/Weronika)
- 695 556 477 (Nika1377/Dominika)
- 500 073 028 (Monia/Monika)

Możecie również wysłać do nas e-mail na adres:
- fundacja@zalogabulldoga.org
- forum@zalogabulldoga.org
lub
Wysłać wiadomość prywatną (pw) poprzez panel na forum.


Dom Tymczasowy ZB powinien:

1. Stworzyć w swoim domu miejsce i warunki do przyjęcia tymczasowicza (legowisko, miski, obroża/szelki i smycz, zaopatrzyć się w odpowiednią karmę oraz inne niezbędne akcesoria).

2. W ciągu pierwszych 2 dni od przyjazdu psa do Domu Tymczasowego, odbyć z nim wizytę u lekarza weterynarii w wyznaczonym przez ZB gabinecie po konsultacji z opiekunem DT.

Podczas wizyty należy:
- zbadać ogólny stan zdrowia,
- wyczyścić uszy, jeżeli to konieczne pobrać wymaz i dać go do badania,
- przyciąć pazury,
- wyczyścić gruczoły kołodobytowe
- zrobić badanie krwi - morfologia (pies musi być na czczo czyli nie przyjmować posiłku minimum 8h),
- odrobaczyć psa,
- w przypadku zmian skórnych pobrać zeskrobinę do badania,
- umówić termin sterylizacji/kastracji, o ile nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu,
- założyć psu książeczkę zdrowia na dane Fundacji ZB, sprawdzić czy posiada aktywny czip, jeśli nie zaczipować NIE rejestrując chipu (opiekun DT zarejestruje chip w bazie przez konto Fundacji),
- w razie potrzeby innych badań i dalszej diagnozy, konieczny jest kontakt z opiekunem DT,
- konieczny jest dokładny opis wizyty wykonany przez weterynarza czyli karta informacyjna z wizyty.

UWAGA! Nie szczepić psa, szczepienie osłabia jego odporność, uniemożliwi wykonanie sterylizacji/kastracji w najbliższym czasie.

3. Przestrzegać zaleceń lekarza weterynarii dotyczących sposobu leczenia i pielęgnacji, a także przestrzegać terminów kolejnych wizyt.

4. Dbać o bezpieczeństwo powierzonego psa i otaczać go jak najlepszą opieką. Pracować z psem w zakresie nauki czystości i utrwalania pożądanych zachowań.

5. Jeśli istnieją ku temu przesłanki i kwestia ta jest ustalona z opiekunem, dom tymczasowy może podjąć współpracę ze wskazanym i umówionym przez ZB behawiorystą.

6. Prowadzić założony wątek na forum Fundacji ZB w dziale „Rozbitkowie” → „Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga”.
Zamieszczać tam wszystkie informacje, które mogą być istotne dla przyszłego domu stałego (stosunek do psów/kotów, dzieci, problemy zdrowotne, behawioralne, umiejętność zachowania czystości, zachowanie podczas jazdy samochodem itp.)
Dodawać do wątku zdjęcia, oddające w pełni wygląd psa.

7. Gromadzić, a następnie przesyłać, na wskazany przez ZB adres, pełną dokumentację medyczną psa – karty informacyjne wizyt, wyniki badań itp. (np. zdjęcia RTG).

8. Gromadzić, a następnie przesyłać, na adres ZB wszystkie dokumenty księgowe potwierdzające poczynione wydatki (niezależnie czy kosztem obciążona jest ZB, czy dom tymczasowy ponosi go z własnych środków, faktury muszą być na dane ZB oraz mieć wyszczególnione usługi, leki, badania).
Fundacja "Załoga Bulldoga"
ul. Bolesława Chrobrego 12
91-464 Łódź
NIP: 7262655177
Zasady postępowania z fakturami zostały szczegółowo opisane tutaj: viewtopic.php?f=38&t=66&p=218#p218

9. Być w częstym kontakcie telefonicznym z opiekunem DT.

10. Wydać psa osobie wskazanej przez ZB w terminie ustalonym pomiędzy opiekunem, DT a DS.


Dom Tymczasowy ZB może:

1. Wybrać imię dla psa. Prosimy o niesamowitą inwencję twórczą, żeby imiona psów były wyjątkowe i niepowtarzalne - oryginalne ;)
Dla inspiracji zachęcamy do zapoznania się z listą imion:
viewtopic.php?f=63&t=1077&p=123491#p123491

2. Współfinansować koszty utrzymania i leczenia psa.
Ogromną pomoc dla ZB stanowi samodzielne finansowanie pobytu psa w DT np. zakupu karmy, szelek/obroży i smyczy dla tymczasowicza.
Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić, skontaktuj się z opiekunem.

3. Starać się o adopcję psa. Jeśli Zarząd ZB nie ma zastrzeżeń co do opieki i sposobu postępowania z psem, to DT ma prawo pierwszeństwa adopcji. Decyzję odnośnie chęci adopcji psa, Dom Tymczasowy musi podjąć w ciągu 14 dni od dnia jego przyjazdu.

4. Otrzymać zaświadczenie o pracy wolontariackiej, jaką jest tworzenie Domu Tymczasowego dla naszego rozbitka.

5. Przedstawić Zarządowi "swoich" kandydatów na dom stały dla psa. (Zarząd może, a nie musi kierować się tymi sugestiami).


Jeszcze raz bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki!
Pozdrawiamy, Załoga Bulldoga!


Pamiętajcie, że pies podczas pobytu w DT jest "własnością" Fundacji Załoga Bulldoga.
Poprzez maila podanego podczas rejestracji na Forum, przesłany zostanie Regulamin Domu Tymczasowego.

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 12, 2018 10:22 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Hej wszystkim, tu Bella, choć nie reaguje raczej na swoje imię. Moi opiekunowie nazywają mnie zdrobniale również Belka, i tez nie reaguje na to imię. Wszyscy mówią, że przypominam postać Sticha z bajki Lilo i Stich. Podobno chodzi o moje odstające na boki uszy oraz szeroko rozstawione oczy, które oczywiście w niczym mi nie przeszkadzają. P.s. nie mam również widocznego ogona, co dodatkowo dodaje mi uroku. Zobaczcie moje selfi i dajcie lajka ;) Chwalą, że jestem piękna i niespotykana, choć trochę bojaźliwa. Myślę jednak, że uspokoję się jak się oswoję w nowym środowisku. Kompletnie nie wyglądam na 4 lata, wszyscy myślą, że jestem szczeniaczkiem (zero botoksu :D ).
Lubię jeździć samochodem, nie mam choroby lokomocyjnej. Co prawda nie przespałam podróży, ale spokojnie obserwowałam świat za oknem.
Moi opiekunowie uważają, że mam ADHD, jeśli w ogóle taka choroba istnieje. Merdam uszami zamiast ogonem, czy to możliwie? Myślę, że potrzebuję dużo ciepła ludzkiego i miłości, bo bardzo ale to bardzo i czasami aż za bardzo chce się przytulać do ludzi.
Pierwsza noc minęła spokojnie, o dziwo nie chrapie pomimo krótkiej kufy. Wstałam wcześnie i nie załatwiłam się w domu, za co mnie opiekunowie nagradzają. Nie wiem o co tyle hałasu, bo wiadomo, że musimy załatwiać się na zewnątrz.
Pozdrawiam wszystkich :)


Załączniki:
bella 3.jpg
bella 3.jpg [ 93.73 KiB | Przeglądane 713 razy ]
bella 2.jpg
bella 2.jpg [ 142.92 KiB | Przeglądane 713 razy ]
Bella.jpg
Bella.jpg [ 243.56 KiB | Przeglądane 713 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 12, 2018 11:49 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N lut 05, 2017 8:52 pm
Posty: 1514
Cześć Belka ty wielki przytulasie :)

_________________
"Prawdziwy charakter człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr lis 14, 2018 4:48 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Piękna z niej Bella ;) A kropki na mordce tylko dodają uroku.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr lis 14, 2018 7:16 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1974
Matko jaka piękna :D Imię ma wyjątkowo dobrze dobrane, Bella czyli piękna ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lis 18, 2018 6:16 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Witam Was wszystkich ponownie.

Wczoraj byłam u lekarza i jestem okazem zdrowia:) mam bardzo ładne ząbki, sierść i skórę.
Przez to, że jestem kobietą i mam dolegliwości kobiecie, obecnie przechodzę cieczkę i nie mogłam oddać krwi do badania.

Jedyne co muszę mieć zrobione to poszerzone skrzydełka nosowe, oraz przepuklinę do usunięcia podczas sterylizacji. Więc nic tylko mnie kochać i miziać.

Jedno ucho mam lekko spuchnięte. Przyczyną może być albo alergia albo grzybek mieszkający w uchu. Dostałam preparat Aurum4, będę Was informować na bieżąco.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lis 20, 2018 8:07 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Może uda się załatwić wszystkie sprawy przy jednym znieczuleniu. Trzymamy kciuki za szybkie wyjście na prostą.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr lis 21, 2018 12:18 am 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Lekarz wspomniała, że wszystko od razu można zrobić. Przesyłam pięknej Belki zdjęcia.


Załączniki:
46485475_517965075336239_5951710304336347136_n.jpg
46485475_517965075336239_5951710304336347136_n.jpg [ 355.84 KiB | Przeglądane 537 razy ]
46514050_791908507818011_6451058698411311104_n.jpg
46514050_791908507818011_6451058698411311104_n.jpg [ 368.11 KiB | Przeglądane 537 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N lis 25, 2018 11:09 am 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Jogurcik? ;) U nas też Pako uwielbia.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 1:32 am 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Belka dzisiaj zakończyła plamienie związane z cieczką i zaczyna się na nowo otwierać. Dzisiaj zaczęła kilka razy zaczepiać Fibi do zabawy, co prawda to dopiero takie "zaloty" ale fajnie widać, że pies się integruje i zaczyna poznawać, co to pieskie życie:)
Jest bardzo grzeczna i jest wielkim żarłokiem, więc jak coś spadnie w kuchni na ziemie przez przypadek to możemy się z tym od razu pożegnać:)

Na dworze ładnie chodzi na smyczy, raczej nie interesują ją inne pieski, a dzisiaj nawet spuszczona ze smyczy pobiegała trochę z naszym bulwą i nie oddalała się od nas.

Piesek potrzebuje dużo miłości i miziania, uwielbia się wtulać i szybko ufa ludziom. A jedna z jej ulubionych pozycji to "na pleckach i drapciaj człowieku!" :D zresztą zobaczcie sami


Załączniki:
4.jpg
4.jpg [ 11.74 KiB | Przeglądane 472 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 15.35 KiB | Przeglądane 472 razy ]
5.jpg
5.jpg [ 14.38 KiB | Przeglądane 472 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 20.76 KiB | Przeglądane 472 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 2:23 pm 


Marynarz


Dołączył(a): Pt kwi 20, 2018 10:13 am
Posty: 4
Jestem zainteresowana adopcją Belli


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 3:03 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Hej wszystkim, byliśmy dzisiaj z naszą Fibi u Weta, przy okazji wzięliśmy Belkę tak, żeby rzuciła okiem na nia. Co się okazało. Belka ma super zdrowe ząbki - zero kamienia, próchnicy, nadżerki. Do tego w ogóle nie zrzuca sierści. Jesteśmy w szoku, bo po naszej blondynie więcej zbieramy. Belka ma chyba naprawdę zdrową i mocna sierść. Na ziemi nic nie leży. :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 5:02 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Cz lis 22, 2018 10:12 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Jesteśmy bardzo zainteresowani adopcją Belli.
Druga dziewczynka ,tak słodka, wniesie dużo słońca do naszego domu a my w zamian damy jej duuużo miłości Czekamy na informacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
Stefa i Jej człowieki


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 8:58 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz


Dołączył(a): Śr paź 04, 2017 11:21 am
Posty: 8
Bella :)))
byla by jak siostra blizniaczka dla naszej Pyzy :)
Jezeli Sernik nie trafi do nas to bardzo bysmy chcieli dac domek Belce :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt lis 27, 2018 3:51 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Z tą sierścią to super wygoda. Odkurzacz się nie zajedzie :P


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lis 29, 2018 1:05 am 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Pn maja 21, 2018 3:49 pm
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Bella jest po kuracji 3-dniowej odrobaczającej i jest super, żadnych "obcych" w organizmie :) do tego coraz lepiej czuje się na spacerach, biega za naszą Fibi. Inne psy nieszczególnie ją obchodzą, bo wychodząc ma swój cel - załatwić się i do domu. Szczególnie teraz, kiedy jest zimno :)
Poniżej kolejna porcja zdjęć od nas :D


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 12.07 KiB | Przeglądane 320 razy ]
47094245_304898670365047_1403038233599672320_n.jpg
47094245_304898670365047_1403038233599672320_n.jpg [ 137.62 KiB | Przeglądane 320 razy ]
47035717_300482350591139_5927465939799900160_n.jpg
47035717_300482350591139_5927465939799900160_n.jpg [ 133.19 KiB | Przeglądane 320 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lis 29, 2018 9:20 am 


Marynarz Dom tymczasowy


Dołączył(a): Śr maja 25, 2016 7:03 am
Posty: 322
Cudny z Niej cukiereczek

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lis 29, 2018 11:23 am 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Cz lis 22, 2018 10:12 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Bardzo mi się podoba drugie zdjęcie i mistrzyni drugiego planu Fibi z miną nr 5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
Stefa i Jej człowieki


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz lis 29, 2018 2:30 pm 


Marynarz Dom stały (3 psy)


Dołączył(a): Pt lis 23, 2018 10:24 am
Posty: 92
Piękna księżniczka, zasługuje na ciepły dom i miłośc człowieka,zresztą jak każdy piesek.Jestem zainteresowana adopcją Belli ❤❤❤pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL