Teraz jest Pt lut 03, 2023 5:25 am


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt cze 22, 2018 10:09 am 
Avatar użytkownika


Kapitan Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy Transport


Dołączył(a): Wt lip 12, 2016 5:51 pm
Posty: 2658
KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA

Imię: Aron/Artur
Rasa: w typie rasy buldog francuski
Płeć: samiec
Wiek: 4 miesiące
Numer czipa: 616093900552734
Umaszczenie:
Inne informacje: oddany przez właściciela
Data zamustrowania: 22.06.2018
Data wymustrowania: 17.07.2018
Status: adoptowany
Kastracja: wykastrowany październik 2018
Odbiór psa: OlgaiDominik
Transport: OlgaiDominik
Dom tymczasowy: OlgaiDominik
Współrzędne geograficzne: Grudziądz
Kandydaci na DS: karolinakwiecinska, ewelinaG, cafeavecmag, milupakama, AsiaKucharczyk, Paulina9211, m_nia, Kotishop@op.pl, Paulina9211, Karo123, michaello9, Wiktoria1997 (wybór będzie dokonany z podanych kandydatów)
Termin kastracji:

Wachtę pełniła: Monia

DT - dom tymczasowy, DS - dom stały, ZB - Załoga Bulldoga


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt cze 22, 2018 10:09 am 
Avatar użytkownika


Kapitan Dom stały (1 pies) Dom tymczasowy Transport


Dołączył(a): Wt lip 12, 2016 5:51 pm
Posty: 2658
Wiadomość dla Domu Tymczasowego:

Na wstępie tej wiadomości chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za poświęcenie i chęć niesienia pomocy Załogowym Psom.
To Wy przywracacie psiakom wiarę w ludzi, uczycie podstawowych zasad życia, pielęgnujecie i opiekujecie się "Rozbitkami".
Niestety często nie znamy historii psa, nie wiemy jakie ma schorzenia, przypadłości, upodobania, jaki jest jego stosunek do innych zwierząt, czy nawet ludzi. Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzję podejmujecie biorąc na siebie obowiązek opieki nad psem - zagadką ;). Poświęcacie, siebie, czas, nierzadko również pieniądze. Jedyną zapłatą jest satysfakcja z postępów jakie robi Rozbitek, a także wdzięczność nas wszystkich – osób skupionych wokół załogowej idei.

Chcąc okazać naszą wdzięczność, staramy się otoczyć, nasze Domy Tymczasowe, szczególną opieką. Aby Dom Tymczasowy nie był pozostawiony sam sobie oraz żeby ułatwić Wam poruszanie się w załogowych zasadach, stworzyłyśmy "ABC DT", porządkujemy tam kwestie związane z opieką nad tymczasowiczem.
Każdy DT ma również przydzielonego opiekuna z ramienia Fundacji. Opiekun będzie się z Wami kontaktował i prowadził Was przez meandry DT.


"ABC DT"

1. Pies który trafi do Was na DT lub którego sami odbierzecie pomagając w transporcie najprawdopodobniej będzie brudny, wystraszony, bez podstawowej socjalizacji.
- Zadbaj o jego higienę ;) czyli kąpiel.
- Zabezpiecz też psa przed ucieczką zakładając mu obrożę bądź szelki i smycz. Początkowo pies może nie znać tego typu akcesoriów, ale nauczy się szybko.
- Pamiętaj, że pies pewnie będzie głodny, ale może nie znać np. suchej karmy. Z wyżywieniem trzeba postępować racjonalnie. Czasami pęka serce widząc jaki psiak jest chudy, ale nie możemy mu podawać wtedy zbyt dużych porcji, by nie spowodować bólu. Często psy nie znają jedzenia z misek, możesz spróbować od położenia karmy na podłodze lub na płaskim talerzu i stopniowo przyzwyczajać psa do jedzenia z misek.
- Daj psu poznać nowe otoczenie, postaraj się nie zwracać w domu zbytniej uwagi na psa, a stanie się on odważniejszy. Czułości, bliskości i miłości od człowieka uczy się pewnie pierwszy raz i to właśnie od Ciebie ;)

2. Jeśli masz psa rezydenta, zadbaj o względnie prawidłowe poznanie psów.
- Zapoznaj psy na zewnątrz, poza terenem który rezydent dobrze zna. Psy powinny być na obcym dla siebie terenie. Pierwsze można spacerować w pewnej odległości, by później ją stopniowo zmniejszać, aż dojdzie do kontaktu psów. Daj się psom swobodnie obwąchać, pospaceruj z nimi. Pamiętaj żeby być rozluźnionym, nie napinać smyczy.
Postaraj się by spacer po obwąchaniu trwał minimum kilkanaście minut, niech psy przyzwyczają się do swoich zapachów, swojej obecności. Jeśli masz do dyspozycji długie smycze lub linki niech psy luźno maszerują.
Po takim spacerze można wpuścić psy na ogród oczywiście jeśli taki posiadasz (sprawdź czy teren jest dobrze zamknięty, żeby nowy pies nie miał możliwości ucieczki).
- W domu pochowaj zabawki psa rezydenta, wprowadzaj je powoli po kilku dniach, żeby nie wywołać zazdrości z nimi związanymi.
- Pozwól ustalić hierarchię psom dając im "przestrzeń" czyli nie okazuj im przez kilka pierwszych dni zbyt dużej czułości, nie wyróżniaj żadnego z psów.

3. Nastaw się na kilka wpadek z załatwieniem się psa w domu, staraj się nagradzać psa za załatwienie potrzeby na dworze. Szybciej się dzięki temu nauczy. Możesz rozkładać w domu w jednym miejscu matę higieniczną by pies mógł w razie potrzeby z niej skorzystać.

4. Pies, który jest na Domu Tymczasowym musi mieć prowadzony wątek na forum Załogi Bulldoga. Prosimy Dom tymczasowy o wpisy dotyczące np. zdrowia psa, zachowania, postępów w nauce czystości itp. minimum co dwa dni. Oczywiście im częściej tym lepiej ;)
Wątek psa w DT znajduje się w dziale: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga.

5. Każdy pies oraz DT ma przydzielonego opiekuna z Fundacji. Na forum Załogi Bulldoga:
- w dziale: Rozbitkowie,
- w: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga, jest założony wątek psa, który jest u Was na domu tymczasowym. W pierwszym poście tego wątku jest informacja, kto został waszym opiekunem, czyli kto "wachtę pełni".
Opiekun jest osobą prowadzącą Was jako DT i psiaka w procesie szukania mu domu stałego. Opiekun pomaga, doradza, stara się rozwiązywać problemy. Jest osobą decyzyjną w ZB.

6. Jako, że nie wymagamy od razu opanowała przez Was, obsługi naszego forum, przygotowałyśmy różnego rodzaju instrukcje (w tym wklejania/wrzucania zdjęć), które mają za zadanie ułatwić Wam "poruszanie się" na naszym forum. viewforum.php?f=10
Jeśli któraś z nich pozostawia wątpliwości, postaramy się je wyjaśnić.

7. Jeśli cokolwiek by się działo, DT potrzebuje pomocy z naszej strony lub po prostu chcecie porozmawiać, potrzebujecie porady, zdzwońcie do opiekuna.
Jeśli sprawa jest pilna, a opiekun wyznaczony nie odbiera, korzystajcie z poniższych numerów:

- 691 371 315 (Marzena)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Kasia)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Łukasz)
- 794 444 929 (Szania/Ola)
- 794 444 901 (Anula/Ania)
- 794 444 927 (ronnie/Weronika)
- 695 556 477 (Nika1377/Dominika)
- 500 073 028 (Monia/Monika)

Możecie również wysłać do nas e-mail na adres:
- fundacja@zalogabulldoga.org
- forum@zalogabulldoga.org
lub
Wysłać wiadomość prywatną (pw) poprzez panel na forum.


Dom Tymczasowy ZB powinien:

1. Stworzyć w swoim domu miejsce i warunki do przyjęcia tymczasowicza (legowisko, miski, obroża/szelki i smycz, zaopatrzyć się w odpowiednią karmę oraz inne niezbędne akcesoria).

2. W ciągu pierwszych 2 dni od przyjazdu psa do Domu Tymczasowego, odbyć z nim wizytę u lekarza weterynarii w wyznaczonym przez ZB gabinecie po konsultacji z opiekunem DT.

Podczas wizyty należy:
- zbadać ogólny stan zdrowia,
- wyczyścić uszy, jeżeli to konieczne pobrać wymaz i dać go do badania,
- przyciąć pazury,
- wyczyścić gruczoły kołodobytowe
- zrobić badanie krwi - morfologia (pies musi być na czczo czyli nie przyjmować posiłku minimum 8h),
- odrobaczyć psa,
- w przypadku zmian skórnych pobrać zeskrobinę do badania,
- umówić termin sterylizacji/kastracji, o ile nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu,
- założyć psu książeczkę zdrowia na dane Fundacji ZB, sprawdzić czy posiada aktywny czip, jeśli nie zaczipować NIE rejestrując chipu (opiekun DT zarejestruje chip w bazie przez konto Fundacji),
- w razie potrzeby innych badań i dalszej diagnozy, konieczny jest kontakt z opiekunem DT,
- konieczny jest dokładny opis wizyty wykonany przez weterynarza czyli karta informacyjna z wizyty.

UWAGA! Nie szczepić psa, szczepienie osłabia jego odporność, uniemożliwi wykonanie sterylizacji/kastracji w najbliższym czasie.

3. Przestrzegać zaleceń lekarza weterynarii dotyczących sposobu leczenia i pielęgnacji, a także przestrzegać terminów kolejnych wizyt.

4. Dbać o bezpieczeństwo powierzonego psa i otaczać go jak najlepszą opieką. Pracować z psem w zakresie nauki czystości i utrwalania pożądanych zachowań.

5. Jeśli istnieją ku temu przesłanki i kwestia ta jest ustalona z opiekunem, dom tymczasowy może podjąć współpracę ze wskazanym i umówionym przez ZB behawiorystą.

6. Prowadzić założony wątek na forum Fundacji ZB w dziale „Rozbitkowie” → „Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga”.
Zamieszczać tam wszystkie informacje, które mogą być istotne dla przyszłego domu stałego (stosunek do psów/kotów, dzieci, problemy zdrowotne, behawioralne, umiejętność zachowania czystości, zachowanie podczas jazdy samochodem itp.)
Dodawać do wątku zdjęcia, oddające w pełni wygląd psa.

7. Gromadzić, a następnie przesyłać, na wskazany przez ZB adres, pełną dokumentację medyczną psa – karty informacyjne wizyt, wyniki badań itp. (np. zdjęcia RTG).

8. Gromadzić, a następnie przesyłać, na adres ZB wszystkie dokumenty księgowe potwierdzające poczynione wydatki (niezależnie czy kosztem obciążona jest ZB, czy dom tymczasowy ponosi go z własnych środków, faktury muszą być na dane ZB oraz mieć wyszczególnione usługi, leki, badania).
Fundacja "Załoga Bulldoga"
ul. Bolesława Chrobrego 12
91-464 Łódź
NIP: 7262655177
Zasady postępowania z fakturami zostały szczegółowo opisane tutaj: viewtopic.php?f=38&t=66&p=218#p218

9. Być w częstym kontakcie telefonicznym z opiekunem DT.

10. Wydać psa osobie wskazanej przez ZB w terminie ustalonym pomiędzy opiekunem, DT a DS.


Dom Tymczasowy ZB może:

1. Wybrać imię dla psa. Prosimy o niesamowitą inwencję twórczą, żeby imiona psów były wyjątkowe i niepowtarzalne - oryginalne ;)
Dla inspiracji zachęcamy do zapoznania się z listą imion:
viewtopic.php?f=63&t=1077&p=123491#p123491

2. Współfinansować koszty utrzymania i leczenia psa.
Ogromną pomoc dla ZB stanowi samodzielne finansowanie pobytu psa w DT np. zakupu karmy, szelek/obroży i smyczy dla tymczasowicza.
Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić, skontaktuj się z opiekunem.

3. Starać się o adopcję psa. Jeśli Zarząd ZB nie ma zastrzeżeń co do opieki i sposobu postępowania z psem, to DT ma prawo pierwszeństwa adopcji. Decyzję odnośnie chęci adopcji psa, Dom Tymczasowy musi podjąć w ciągu 14 dni od dnia jego przyjazdu.

4. Otrzymać zaświadczenie o pracy wolontariackiej, jaką jest tworzenie Domu Tymczasowego dla naszego rozbitka.

5. Przedstawić Zarządowi "swoich" kandydatów na dom stały dla psa. (Zarząd może, a nie musi kierować się tymi sugestiami).


Jeszcze raz bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki!
Pozdrawiamy, Załoga Bulldoga!


Pamiętajcie, że pies podczas pobytu w DT jest "własnością" Fundacji Załoga Bulldoga.
Poprzez maila podanego podczas rejestracji na Forum, przesłany zostanie Regulamin Domu Tymczasowego.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt cze 22, 2018 5:25 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
Aron jest z nami od wczoraj. Podroz zniósł stosunkowo dobrze, widać ze był zestresowany i troche sie kręcił mi na kolanach i raz na jaki czas zaszczekał. W domu przywitał sie z Jadzka i widać ze od razu wpadła mu w oko bo nie odestepuje jej na krok. Z kotem Munkiem tez nie ma problemow ale jak tylko Muniek gdzieś wskakuje Aron go obserwuje z nadzieja na zabawe Noc przespał cała bez problemu. Dzisiaj stwory zostały same w domu bo my niestey do pracy. Bałam sie troche tego co zobaczę jak wrócę, ale tez nie ma tragedii czyli sie jakoś dogadywaly. Nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o szczeniaki ale wydaje mi sie ze na spacerze chodzi tez ładnie jak na szczeniaka. Wszystk go interesuje co sie dzieje do okola a najlepsza zabawa jest kicanie jak zając po największej trawie Niestety nie wie jeszcze co oznacza robic swoje potrzeby na dworze i woli załatwiać sie w domu, ale przed nami weekend gdzie będziemy mieli go cały czas na oku i mam nadzieje ze uda sie go co nie co nauczyć. Aron lubi sie bawić a najlepsze jest siłowanie sie z kostka czy pluszakiem jutro idziemy do weta zeby go obejrzał ale wg mnie jest z nim wszystko w porządku jeżeli chodzi o zdrowie. Jutro napisze co nam powiedzieli u weta. A na koniec słodkości w postaci Arona
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180622/440b84489331693504d220f72d098e11.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180622/bad0c494ed5db8b5d4248673b7901357.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180622/e49c29dec6d5b0d8e321dc94cbb20c4a.jpg[/img]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt cze 22, 2018 9:14 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Z psim dzieckiem na pewno nie będziecie się nudzić :D Na zdjęciu wygląda mi na troszkę starszego.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 23, 2018 9:58 am 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1974
Uroczą dzidzię mamy na pokładzie :D


Załączniki:
2.jpg
2.jpg [ 112.87 KiB | Przeglądane 1050 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 23, 2018 10:16 am 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
Aron jest cudowny i bardzo szybko sie uczy. Jest posłuszny jak na szczeniaka i widać juz po tych dwóch dobach prawie u nas ze jest pojęty 2:0 dla nas bo od wieczora nie zrobił siku w domu tylko na dworze co prawda jedno było zaraz drzwiami mieszkania na wycieraczkę ale jak powiedzieliśmy ze nie wolno szybko skończył a resztę
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180623/d8c5d1caf9d1a07991f51b28df43763c.jpg[/img]dokończył na dworze jeszcze nie mamy doświadczenia z kupa bo to tylko zrobił raz wczoraj w domu jak byliśmy w pracy ale mam nadzieje ze przez weekend i to opracujemy a tutaj pare zdjec jak Aron szaleje z patykiem i jak sie lubi przytulać. [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180623/4aebd313334fc60daae059c653e86e66.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180623/e6dedfa43b1422c576c07ddddf2f6a0c.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180623/050205c21fef87de4e9ce5295d24e91e.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180623/eeafc2e6fd02a955658ac0ac3e3e60af.jpg[/img]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 23, 2018 10:16 am 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
A i na kanapę juz sam wskakuje Jadzka go szybko nauczyla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 23, 2018 10:22 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9237
Lokalizacja: Poznań
Hahaha coś czuję, że nigdzie już nie pójdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 23, 2018 1:14 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
Wyczuwam miłość... ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn cze 25, 2018 5:59 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
W co tam i Arona? Ogólnie żyjemy sobie po woli, niestety mam wrazenie ze nauka z załatwianiem sie na dworze nie idzie tak jak powinna. Maluch ma swoje zdanie i potrafi je pokazywać jak nie chce iść na spacer to siada i nie na mowy zeby szedł dalej szuka zaintersowania wśród stada a im bardziej sie mówi ze czegoś nie wolno to tym bardziej mam wrazenie ze to robi jakby na złość ale po harcach z całego dnie przychodzi i wtula sie w nas jak mówił ja przepraszam ze byłem nie grzeczny byliśmy tez u lekarza, Aron jest zdrowy jak rydz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn cze 25, 2018 6:04 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180625/9948b1d95dc9731b4f9a5f6d55c33c2b.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180625/63583f60111e6804afc4927016ba5149.jpg[/img]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 8:58 am 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
No cóż, dzieci nie wychowuje się w tydzień ;) Najważniejsze, że zdrowy, reszta na pewno jest do wypracowania, choć trochę figli na pewno przedtem zaliczycie 8-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 10:07 am 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 6:48 am
Posty: 145
Zgłaszam sie do adopcji Aronka ❤️❤️❤️


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 6:25 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
Laurel napisał(a):
No cóż, dzieci nie wychowuje się w tydzień ;) Najważniejsze, że zdrowy, reszta na pewno jest do wypracowania, choć trochę figli na pewno przedtem zaliczycie 8-)


Zdaje sobie z tego sprawe ogoleni Aron uczy sie szybko, nie szczeka juz praktycznie jak przygotowywuje mu sie jeść ani tez w tym czasie nie skacze na nas jak opętany. Siedzi i grzecznie czeka aż mu sie poda jedzenie. Jeżeli chodzi o załatwianie to największym problem jest kupa, bo wybrał sobie chyba porę jej robienia około południa czyli jak my jesteśmy w pracy a weekend stwierdził ze zrobi sobie ja w nocy wiec Ani razy jak jest z nami nie udało sir nam go przyłapać na jej robieniu przez co tez nie mozemy go złapać szybko pójść na dwór zeby mógł spróbować załatwić sie tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 6:38 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9237
Lokalizacja: Poznań
A o której je? :D

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 6:47 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
nika1377 napisał(a):
A o której je? :D


Rano Ok 7,00 pózniej Ok 17.00 i tak Ok 22.00


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 6:53 pm 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 9237
Lokalizacja: Poznań
No to w sumie nic dziwnego :mrgreen: Szczeniaki robią kupy ok 3-4 godzin po posiłku 8-)
Edit. Chociaż jeżeli robi kupę tylko 2 razy dziennie to chyba ma na serio ciut więcej niż 4 miesiące... :?

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 6:55 pm 
Avatar użytkownika


Starszy Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): So lip 16, 2016 4:18 pm
Posty: 2555
OlgaiDominik napisał(a):
Siedzi i grzecznie czeka aż mu sie poda jedzenie.


No proszę jaki postęp! Dzielny chłopak i wy dzielni :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt cze 26, 2018 7:18 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 793
nika1377 napisał(a):
No to w sumie nic dziwnego :mrgreen: Szczeniaki robią kupy ok 3-4 godzin po posiłku 8-)
Edit. Chociaż jeżeli robi kupę tylko 2 razy dziennie to chyba ma na serio ciut więcej niż 4 miesiące... :?


Wg książeczki skończył równe miesiące ale jest duzy na swój wiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz cze 28, 2018 4:19 pm 


Marynarz Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 6:48 am
Posty: 145
Co tam u maluszka slychac??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 pasażerów


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL