Teraz jest Wt paź 22, 2019 9:34 pm


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 03, 2019 11:18 am 


Dom stały (1 pies) Transport


Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 8:34 pm
Posty: 1674
KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA

Imię: Stella
Rasa: w typie mopsa
Płeć: suczka
Wiek: ok 9 lat
Numer czipa: 616093900350178
Umaszczenie: beżowa
Inne informacje: odbiór nieinterwencyjny
Data zamustrowania: 02/03/2019
Data wymustrowania: 25/03/2019
Status: adoptowana
Kastracja:
Odbiór psa: kasiachmielak3
Transport: kasiachmielak3, Tosia&Bono
Dom tymczasowy: Tosia&Bono
Współrzędne geograficzne: Brzeg Głogowski
Kandydaci na DS:

Wachtę pełniła: OlgaiDominik
Termin kastracji: 3 miesiące po najbliższej cieczce

DT - dom tymczasowy, DS - dom stały, ZB - Załoga Bulldoga


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N mar 03, 2019 11:21 am 


Dom stały (1 pies) Transport


Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 8:34 pm
Posty: 1674
Wiadomość dla Domu Tymczasowego:

Na wstępie tej wiadomości chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za poświęcenie i chęć niesienia pomocy Załogowym Psom.
To Wy przywracacie psiakom wiarę w ludzi, uczycie podstawowych zasad życia, pielęgnujecie i opiekujecie się "Rozbitkami".
Niestety często nie znamy historii psa, nie wiemy jakie ma schorzenia, przypadłości, upodobania, jaki jest jego stosunek do innych zwierząt, czy nawet ludzi. Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzję podejmujecie biorąc na siebie obowiązek opieki nad psem - zagadką . Poświęcacie, siebie, czas, nierzadko również pieniądze. Jedyną zapłatą jest satysfakcja z postępów jakie robi Rozbitek, a także wdzięczność nas wszystkich – osób skupionych wokół załogowej idei.

Chcąc okazać naszą wdzięczność, staramy się otoczyć, nasze Domy Tymczasowe, szczególną opieką. Aby Dom Tymczasowy nie był pozostawiony sam sobie oraz żeby ułatwić Wam poruszanie się w załogowych zasadach, stworzyłyśmy "ABC DT", porządkujemy tam kwestie związane z opieką nad tymczasowiczem.
Każdy DT ma również przydzielonego opiekuna z ramienia Fundacji. Opiekun będzie się z Wami kontaktował i prowadził Was przez meandry DT.


"ABC DT"

1. Pies który trafi do Was na DT lub którego sami odbierzecie pomagając w transporcie najprawdopodobniej będzie brudny, wystraszony, bez podstawowej socjalizacji.
- Zadbaj o jego higienę czyli kąpiel.
- Zabezpiecz też psa przed ucieczką zakładając mu obrożę bądź szelki i smycz. Początkowo pies może nie znać tego typu akcesoriów, ale nauczy się szybko.
- Pamiętaj, że pies pewnie będzie głodny, ale może nie znać np. suchej karmy. Z wyżywieniem trzeba postępować racjonalnie. Czasami pęka serce widząc jaki psiak jest chudy, ale nie możemy mu podawać wtedy zbyt dużych porcji, by nie spowodować bólu. Często psy nie znają jedzenia z misek, możesz spróbować od położenia karmy na podłodze lub na płaskim talerzu i stopniowo przyzwyczajać psa do jedzenia z misek.
- Daj psu poznać nowe otoczenie, postaraj się nie zwracać w domu zbytniej uwagi na psa, a stanie się on odważniejszy. Czułości, bliskości i miłości od człowieka uczy się pewnie pierwszy raz i to właśnie od Ciebie

2. Jeśli masz psa rezydenta, zadbaj o względnie prawidłowe poznanie psów.
- Zapoznaj psy na zewnątrz, poza terenem który rezydent dobrze zna. Psy powinny być na obcym dla siebie terenie. Pierwsze można spacerować w pewnej odległości, by później ją stopniowo zmniejszać, aż dojdzie do kontaktu psów. Daj się psom swobodnie obwąchać, pospaceruj z nimi. Pamiętaj żeby być rozluźnionym, nie napinać smyczy.
Postaraj się by spacer po obwąchaniu trwał minimum kilkanaście minut, niech psy przyzwyczają się do swoich zapachów, swojej obecności. Jeśli masz do dyspozycji długie smycze lub linki niech psy luźno maszerują.
Po takim spacerze można wpuścić psy na ogród oczywiście jeśli taki posiadasz (sprawdź czy teren jest dobrze zamknięty, żeby nowy pies nie miał możliwości ucieczki).
- W domu pochowaj zabawki psa rezydenta, wprowadzaj je powoli po kilku dniach, żeby nie wywołać zazdrości z nimi związanymi.
- Pozwól ustalić hierarchię psom dając im "przestrzeń" czyli nie okazuj im przez kilka pierwszych dni zbyt dużej czułości, nie wyróżniaj żadnego z psów.

3. Nastaw się na kilka wpadek z załatwieniem się psa w domu, staraj się nagradzać psa za załatwienie potrzeby na dworze. Szybciej się dzięki temu nauczy. Możesz rozkładać w domu w jednym miejscu matę higieniczną by pies mógł w razie potrzeby z niej skorzystać.

4. Pies, który jest na Domu Tymczasowym musi mieć prowadzony wątek na forum Załogi Bulldoga. Prosimy Dom tymczasowy o wpisy dotyczące np. zdrowia psa, zachowania, postępów w nauce czystości itp. minimum co dwa dni. Oczywiście im częściej tym lepiej
Wątek psa w DT znajduje się w dziale: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga.

5. Każdy pies oraz DT ma przydzielonego opiekuna z Fundacji. Na forum Załogi Bulldoga:
- w dziale: Rozbitkowie,
- w: Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga, jest założony wątek psa, który jest u Was na domu tymczasowym. W pierwszym poście tego wątku jest informacja, kto został waszym opiekunem, czyli kto "wachtę pełni".
Opiekun jest osobą prowadzącą Was jako DT i psiaka w procesie szukania mu domu stałego. Opiekun pomaga, doradza, stara się rozwiązywać problemy. Jest osobą decyzyjną w ZB.

6. Jako, że nie wymagamy od razu opanowała przez Was, obsługi naszego forum, przygotowałyśmy różnego rodzaju instrukcje (w tym wklejania/wrzucania zdjęć), które mają za zadanie ułatwić Wam "poruszanie się" na naszym forum. viewforum.php?f=10
Jeśli któraś z nich pozostawia wątpliwości, postaramy się je wyjaśnić.

7. Jeśli cokolwiek by się działo, DT potrzebuje pomocy z naszej strony lub po prostu chcecie porozmawiać, potrzebujecie porady, zdzwońcie do opiekuna.
Jeśli sprawa jest pilna, a opiekun wyznaczony nie odbiera, korzystajcie z poniższych numerów:

- 691 371 315 (Marzena)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Kasia)
- 794 444 917 (kasiailukasz/Łukasz)
- 794 444 929 (Szania/Ola)
- 794 444 901 (Anula/Ania)
- 794 444 927 (ronnie/Weronika)
- 695 556 477 (Nika1377/Dominika)
- 500 073 028 (Monia/Monika)

Możecie również wysłać do nas e-mail na adres:
- fundacja@zalogabulldoga.org
- forum@zalogabulldoga.org
lub
Wysłać wiadomość prywatną (pw) poprzez panel na forum.


Dom Tymczasowy ZB powinien:

1. Stworzyć w swoim domu miejsce i warunki do przyjęcia tymczasowicza (legowisko, miski, obroża/szelki i smycz, zaopatrzyć się w odpowiednią karmę oraz inne niezbędne akcesoria).

2. W ciągu pierwszych 2 dni od przyjazdu psa do Domu Tymczasowego, odbyć z nim wizytę u lekarza weterynarii w wyznaczonym przez ZB gabinecie po konsultacji z opiekunem DT.

Podczas wizyty należy:
- zbadać ogólny stan zdrowia,
- wyczyścić uszy, jeżeli to konieczne pobrać wymaz i dać go do badania,
- przyciąć pazury,
- wyczyścić gruczoły kołodobytowe
- zrobić badanie krwi - morfologia (pies musi być na czczo czyli nie przyjmować posiłku minimum 8h),
- odrobaczyć psa,
- w przypadku zmian skórnych pobrać zeskrobinę do badania,
- umówić termin sterylizacji/kastracji, o ile nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu,
- założyć psu książeczkę zdrowia na dane Fundacji ZB, sprawdzić czy posiada aktywny czip, jeśli nie zaczipować NIE rejestrując chipu (opiekun DT zarejestruje chip w bazie przez konto Fundacji),
- w razie potrzeby innych badań i dalszej diagnozy, konieczny jest kontakt z opiekunem DT,
- konieczny jest dokładny opis wizyty wykonany przez weterynarza czyli karta informacyjna z wizyty.

UWAGA! Nie szczepić psa, szczepienie osłabia jego odporność, uniemożliwi wykonanie sterylizacji/kastracji w najbliższym czasie.

3. Przestrzegać zaleceń lekarza weterynarii dotyczących sposobu leczenia i pielęgnacji, a także przestrzegać terminów kolejnych wizyt.

4. Dbać o bezpieczeństwo powierzonego psa i otaczać go jak najlepszą opieką. Pracować z psem w zakresie nauki czystości i utrwalania pożądanych zachowań.

5. Jeśli istnieją ku temu przesłanki i kwestia ta jest ustalona z opiekunem, dom tymczasowy może podjąć współpracę ze wskazanym i umówionym przez ZB behawiorystą.

6. Prowadzić założony wątek na forum Fundacji ZB w dziale „Rozbitkowie” → „Adopcje z pokładu Załogi Bulldoga”.
Zamieszczać tam wszystkie informacje, które mogą być istotne dla przyszłego domu stałego (stosunek do psów/kotów, dzieci, problemy zdrowotne, behawioralne, umiejętność zachowania czystości, zachowanie podczas jazdy samochodem itp.)
Dodawać do wątku zdjęcia, oddające w pełni wygląd psa.

7. Gromadzić, a następnie przesyłać, na wskazany przez ZB adres, pełną dokumentację medyczną psa – karty informacyjne wizyt, wyniki badań itp. (np. zdjęcia RTG).

8. Gromadzić, a następnie przesyłać, na adres ZB wszystkie dokumenty księgowe potwierdzające poczynione wydatki (niezależnie czy kosztem obciążona jest ZB, czy dom tymczasowy ponosi go z własnych środków, faktury muszą być na dane ZB oraz mieć wyszczególnione usługi, leki, badania).
Fundacja "Załoga Bulldoga"
ul. Bolesława Chrobrego 12
91-464 Łódź
NIP: 7262655177
Zasady postępowania z fakturami zostały szczegółowo opisane tutaj: viewtop ... p=218#p218

9. Być w częstym kontakcie telefonicznym z opiekunem DT.

10. Wydać psa osobie wskazanej przez ZB w terminie ustalonym pomiędzy opiekunem, DT a DS.


Dom Tymczasowy ZB może:

1. Wybrać imię dla psa. Prosimy o niesamowitą inwencję twórczą, żeby imiona psów były wyjątkowe i niepowtarzalne - oryginalne
Dla inspiracji zachęcamy do zapoznania się z listą imion:
viewtop ... 91#p123491

2. Współfinansować koszty utrzymania i leczenia psa.
Ogromną pomoc dla ZB stanowi samodzielne finansowanie pobytu psa w DT np. zakupu karmy, szelek/obroży i smyczy dla tymczasowicza.
Jeśli jednak nie możesz sobie na to pozwolić, skontaktuj się z opiekunem.

3. Starać się o adopcję psa. Jeśli Zarząd ZB nie ma zastrzeżeń co do opieki i sposobu postępowania z psem, to DT ma prawo pierwszeństwa adopcji. Decyzję odnośnie chęci adopcji psa, Dom Tymczasowy musi podjąć w ciągu 14 dni od dnia jego przyjazdu.

4. Otrzymać zaświadczenie o pracy wolontariackiej, jaką jest tworzenie Domu Tymczasowego dla naszego rozbitka.

5. Przedstawić Zarządowi "swoich" kandydatów na dom stały dla psa. (Zarząd może, a nie musi kierować się tymi sugestiami).


Jeszcze raz bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki!
Pozdrawiamy, Załoga Bulldoga!


Pamiętajcie, że pies podczas pobytu w DT jest "własnością" Fundacji Załoga Bulldoga.
Poprzez maila podanego podczas rejestracji na Forum, przesłany zostanie Regulamin Domu Tymczasowego.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 06, 2019 8:45 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Przedstawiamy Stelle :-)

Nie trzeba dużo o niej mówić, wystarczy spojrzeć:)

Jest przekochana psia babcinka choć gdyby nie posiwialy pyszczek nikt by nie powiedział, że ma 9 lat.

Gdy do nas przyjechała rozkochala w sobie nawet psich domowników.
Tola próbowała ja sobie podporządkować, co jej się nie udawało więc odpuscila

Jest chudzienka I wyczulismy na jej ciałku kilka guzkow.

W pt pierwsza wizyta u weterynarza więc będziemy mogli napisać coś więcej o jej stanie zdrowia.
Póki co chodzi za nami krok w krok I za każdym razem skacze z radości na nasz widok tak jakby nie było nas wieczność większość czasu śpi na kanapie i choć zdarzyło jej się nasikac w pierwszy dzień w domu to teraz staje przy drzwiach jak tylko chce wyjść na dwór:-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 06, 2019 8:46 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Załącznik:
20190305_224947.jpeg
20190305_224947.jpeg [ 145.38 KiB | Przeglądane 555 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 06, 2019 8:46 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Stella
Załącznik:
20190305_224921.jpeg
20190305_224921.jpeg [ 59.89 KiB | Przeglądane 555 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 06, 2019 8:47 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Załącznik:
20190305_224859.jpeg
20190305_224859.jpeg [ 159.29 KiB | Przeglądane 555 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 06, 2019 8:55 pm 


Bosman Dom stały (2 psy) Dom tymczasowy


Dołączył(a): So sie 26, 2017 8:19 pm
Posty: 280
Jest przepiekna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt mar 08, 2019 11:50 pm 
Avatar użytkownika


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N lut 05, 2017 8:52 pm
Posty: 1311
<3333333333333333333333333333

_________________
"Prawdziwy charakter człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 18, 2019 10:50 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Przepraszamy za tyle dni ciszy, ale Stella przywiozła nam jeszcze kaszel kenelowy którym zarazily się wszystkie pieski po kolei.
Dopiero dziś jest lepiej I pieski wracają do formy. Tylko Stelka ma jakiś gorszy dzień. Jest dziś znacznie słabsza, nie chciała nic jeść. Wiekszosc dnia przespala. Narazie Ja obserwujemy. Mamy nadzieję, że to chwilowy spadek formy.
W zeszłym tygodniu wykonane miała wszystkie badania , wprawdzie nie wyszły najlepiej, waży też co najmniej polowej mniej niż powinna ważyć, ale dostaje już witaminy na wzmocnienie . Od zeszłego tygodnia udało jej się nawet przytyć 400g.
Pozatym Stella to pies idealny. Kocha człowieka bezgranicznie. Mogłaby przytulac się całymi dniami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 18, 2019 10:51 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Załącznik:
20190318_213857.jpeg
20190318_213857.jpeg [ 206.61 KiB | Przeglądane 464 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 18, 2019 10:51 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Załącznik:
20190318_213803.jpeg
20190318_213803.jpeg [ 97.21 KiB | Przeglądane 511 razy ]
Załącznik:
20190318_213823.jpeg
20190318_213823.jpeg [ 77.08 KiB | Przeglądane 511 razy ]
Załącznik:
20190318_213838.jpeg
20190318_213838.jpeg [ 87.22 KiB | Przeglądane 511 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 18, 2019 10:54 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1652
Ona jest urocza ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt mar 19, 2019 5:53 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (4 psy)


Dołączył(a): Pt lis 18, 2016 9:59 am
Posty: 718
Lokalizacja: Opole
Ślicznotka

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn mar 25, 2019 8:24 pm 
Avatar użytkownika


Kapitan Dom stały (1 pies) Transport


Dołączył(a): Cz gru 04, 2014 9:20 pm
Posty: 2904
Lokalizacja: Poznań
Mops Stella zacumowała w porcie u Tosia&Bono

Nasza załogantka Stella ma dom <3 Na zawsze zamieszka w swoim DT u Tosia&Bona. Ogromnie się cieszymy i liczymy na mnóstwo zdjęć :)

Tosia&Bono, Stella wielkie gratulacje!!!

DS ma 14 dni na dopełnienie formalności adopcyjnych począwszy od dnia otrzymania umowy adopcyjnej na adres e-mail podany podczas rejestracji. Brak ich dopełnienia może skutkować ponownym skierowaniem psa do adopcji. Od momentu ogłoszenia decyzji Zarządu, DS pokrywa koszty utrzymania i leczenia psa.

Termin kastracji: 3 miesiące po najbliższej cieczce

_________________
Kasia, Łukasz i Frida :)

https://www.facebook.com/Frida-Kr%C3%B3 ... ne/?ref=hl


Góra
Online Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt mar 26, 2019 8:13 am 


Dom Fundacyjny


Dołączył(a): Śr cze 01, 2016 7:32 pm
Posty: 7319
Lokalizacja: Poznań
Gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
https://www.facebook.com/LuckyPugfromSAB
http://www.lucekimulan.blogspot.com

Obrazek

Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr mar 27, 2019 9:19 pm 
Avatar użytkownika


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): N lut 05, 2017 8:52 pm
Posty: 1311
graaaaaaaatulacjee!!

_________________
"Prawdziwy charakter człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt mar 29, 2019 11:40 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Przepraszamy za brak wiadomości, ale dopadło nas przeziebienie I nie miałam siły nawet chwytac za tel, ale już wracamy do formy więc pedzimy że zdjęciami Stelki.

Strasznie się cieszymy I dziękujemy, że babcinka mogła zamieszkać u nas i że do nas trafiła.
Jest wspaniała!
Może nie być nas w domu 5 min. A ona cieszy się na nasz powrót jak szczeniak
Zgrala się z pozostałymi pieskami jak "puzzel" w układance co widać na załączonym obrazku
Niestety piekło odcisnelo na niej pietno I miewa też gorsze momenty.
Często poplakuje sobie przez sen :(
Przemieszczając się w ciągu dnia zasypia w przeróżnych miejscach, ale musimy być blisko I musi być mięciutko:)
W przyszłym tyg jedziemy na wyniki krwi.
Wierzymy, że będą lepsze bo Stella pięknie przybiera na wadze I robi się coraz okraglejsza


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt mar 29, 2019 11:47 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Załącznik:
20190329_224208.jpeg
20190329_224208.jpeg [ 78.59 KiB | Przeglądane 414 razy ]
Załącznik:
20190329_224245.jpeg
20190329_224245.jpeg [ 87.32 KiB | Przeglądane 414 razy ]
Załącznik:
20190329_224132.jpeg
20190329_224132.jpeg [ 128.96 KiB | Przeglądane 414 razy ]
Załącznik:
20190329_224632.jpeg
20190329_224632.jpeg [ 132.63 KiB | Przeglądane 414 razy ]


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 15, 2019 5:01 pm 
Avatar użytkownika


Marynarz Dom stały (2 psy)


Dołączył(a): Cz sty 15, 2015 10:08 pm
Posty: 62
Dawno tu nie zagladalismy, ale dziś weszłam, żeby przekazać bardzo smutne wieści :(

Stella wczoraj zakończyła cieczke I już od rana byliśmy w klinice wykonać badania wątrobowe które ostatnio wyszły bardzo źle. Na miejscu okazało się, że ma początki ropomacicza, coś się już rozlało więc operacja potrzebna na cito bo inaczej umieralaby w cierpieniach. Kroplowki, Wszystkie badania . Opercja bardzo ryzykowna ale nie było innego wyjścia.
Wszystko przebiegło dobrze. Stelka przeżyła noc. No A dziś nad ranem ta straszna wiadomość I telefon z kliniki , że dostała obrzęku pluc I mimo długiej reanimacji Nie udało się naszego okruszka uratować:((

Łzy lecą mi jak grochy jak to pisze, płakała cała klinika płacze u nas cała rodzina.
Stella była u nas tak krótko, ale my mamy wrażenie, że była z nami od zawsze...


Chcieliśmy dac jej lepsze życie, chcieliśmy by po tych swoich przejściach miała u nas szczęśliwa i beztroska starość.
Nie udało się...
Nasze serca są w kawałkach.
I mimo, że to stało się dziś my już potwornie za nią tęsknimy

Przepraszamy Cię Stelciu, że to wszystko tak krótko trwało....
Zostanie w naszych sercach na zawsze....

Była niesamowita...
Narazie straszny ból I pustka....

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So cze 15, 2019 7:57 pm 


Mechanik pokładowy Dom stały (1 pies)


Dołączył(a): Śr lip 06, 2016 12:52 pm
Posty: 1652
Bardzo mi przykro to ogromna strata ale chociaż przez te ostatnie tygodnie swojego życia Stella czuła się kochana w swoim domku. Trzymajcie się.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 pasażer


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL