Teraz jest Wt cze 18, 2024 2:36 am


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 24, 2014 2:45 am 
Avatar użytkownika


Dom stały (2 psy) Transport


Dołączył(a): So wrz 27, 2014 5:45 pm
Posty: 1955
Wyślij wypełnioną ankietę przedadopcyjną, dostępną pod linkiem: https://zalogabulldoga.org/ankieta-prze ... -bulldoga/


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn lis 06, 2017 2:35 pm 
Avatar użytkownika


Dom stały (2 psy) Transport


Dołączył(a): So wrz 27, 2014 5:45 pm
Posty: 1955
ANKIETA PRZEDADOPCYJNA FUNDACJI „ZAŁOGA BULLDOGA”

Drogi Kandydacie!

Ankieta ta może wydać Ci się dość szczegółowa, a jej wypełnienie czasochłonne. Zapewniamy jednak, że wszystkie zawarte w niej pytania są niezbędne by poznać Cię jako przyszłego Opiekuna psa adoptowanego z pokładu Załogi Bulldoga. Dzięki nim jesteśmy w stanie ocenić czy pasujecie do siebie nawzajem Naszym głównym celem jest zapewnienie psiakom po przejściach domów, które ich już nigdy nie zawiodą, stąd nasza dociekliwość W imieniu naszych podopiecznych sprawdzamy czy jesteś osobą, której można zaufać bezgranicznie.

Prosimy o szczere i wyczerpujące odpowiedzi, bo tylko takie umożliwią nam podjęcie decyzji dotyczącej wyboru Domu Stałego dla naszego podopiecznego. Powodzenia!

1. IMIĘ:
2. NAZWISKO:
3. NICK NA FORUM ZB:
4. ADRES E-MAIL:
5. TELEFON:
6. ADRES ZAMIESZKANIA:
— miasto i dzielnica:
— ulica, nr ulicy i nr domu:
kod pocztowy:
7. WIEK KANDYDATA (KANDYDATÓW) NA OPIEKUNA (OPIEKUNÓW) DLA PSA:
-
8. WYMIEŃ WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW PRZEBYWAJĄCYCH POD WYŻEJ PODANYM ADRESEM:
-
9. KTÓRY Z NICH DOMOWNIKÓW BĘDZIE WŁAŚCICIELEM PSA I BĘDZIE SPRAWOWAĆ WIĘKSZOŚĆ OBOWIĄZKÓW ZWIĄZANYCH Z JEGO POSIADANIEM?
-
10. JAKI JEST ICH STOSUNEK DO ADOPCJI PSA, CZY WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA ADOPCJĘ?
-
11. JEŚLI WYNAJMUJESZ MIESZKANIE/DOM CZY JEGO WŁAŚCICIEL WIE O TWOJEJ CHĘCI ADOPCJI PSA ORAZ CZY NIE MA NIC PRZECIWKO ZAMIESZKANIU PSA W MIESZKANIU/DOMU, KTÓREGO JEST WŁAŚCICIELEM?
-
12. OPISZ POKRÓTCE WARUNKI W JAKICH BĘDZIE MIESZKAŁ ADOPTOWANY PIES (MIESZKANIE/DOM Z OGRODEM, ILE SCHODÓW BĘDZIE MIAŁ DO POKONANIA, CZY JEST W BUDYNKU WINDA, NAJBLIŻSZE TERENY ZIELONE/PARKI/WYBIEGI DLA PSÓW ITP.), A TAKŻE GDZIE BĘDZIE SPAŁ (ŁÓŻKO W SYPIALNI, KANAPA, KOJEC/KENEL, LEGOWISKO):
-
13. CZY AKTUALNIE JESTEŚ OPIEKUNEM ZWIERZĄT, JEŚLI TAK, TO JAKICH I JAKI JEST ICH STOSUNEK DO PSÓW?
-
14. CZY POSIADAŁEŚ W PRZESZŁOŚCI ZWIERZĘTA? OPISZ KRÓTKO HISTORIĘ SWOICH ZWIERZĄT (JAK TRAFIŁY DO TWOJEGO DOMU, JAK SIĘ DOGADYWAŁY Z POZOSTAŁYMI CZŁONKAMI RODZINY, CZY MIAŁY PROBLEMY ZDROWOTNE, BEHAWIORALNE, ILE LAT ŻYŁY, CZY BYŁY WYSTERYLIZOWANE/WYKASTROWANE):
-
15. CZY W TWOJEJ RODZINIE, WŚRÓD BLISKICH ZNAJOMYCH SĄ DZIECI (JEŚLI TAK TO W JAKIM SĄ WIEKU)?
-
16. CZY W TWOIM BLISKIM OTOCZENIU SĄ PSY, KOTY LUB INNE ZWIERZĘTA? CZY W MIEJSCACH KTÓRE ODWIEDZASZ ADOPTOWANY PIES BĘDZIE MIAŁ KONTAKT Z INNYMI ZWIERZĘTAMI?
-
17. CZY JESTEŚ ZDECYDOWANY/NA NA ADOPCJĘ KONKRETNEGO PSA? JEŚLI TAK, PODAJ PROSZĘ JEGO IMIĘ I KRÓTKO UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR.
JEŚLI NIE JESTEŚ JESZCZE ZDECYDOWANY, TO NAPISZ JAKĄ RASĘ PREFERUJESZ, A TAKŻE OPISZ JAKIE ZNACZENIE MAJĄ DLA CIEBIE PŁEĆ, WIEK, USPOSOBIENIE, PROBLEMY ZDROWOTNE ADOPTOWANEGO PSA:
-
18. CZY JEŻELI NIE ZOSTANIESZ WYBRANY NA DOM STAŁY, DLA WSKAZANEGO PRZEZ CIEBIE PSA, ROZWAŻASZ ZOSTANIE DOMEM TYMCZASOWYM Z PIERWSZEŃSTWEM ADOPCJI PODOPIECZNEGO?
-
19. CZY ZAPOZNAŁEŚ/AŚ SIĘ Z WZORCEM RAS BULLDOGA FRANCUSKIEGO, ANGIELSKIEGO, MOPSA?
CZY JESTEŚ ŚWIADOMY/A, ŻE TE TRZY RASY PSÓW ZNACZNIE SIĘ OD SIEBIE RÓŻNIĄ NIE TYLKO WYGLĄDEM, ALE I ZACHOWANIEM? CZY ODPOWIADAJĄ TOBIE CECHY CHARAKTERU, TEMPERAMENT WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE RASY? UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR:
-
20. KTÓRE Z CECH CHARAKTERU/TEMPERAMENTU TYPOWYCH DLA RASY MOGĄ STANOWIĆ DLA CIEBIE PROBLEM? JAK ZAMIERZASZ SOBIE Z NIMI RADZIĆ?
-
21. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ STANDARDOWY DZIEŃ ADOPTOWANEGO PSA W TWOIM DOMU?
-
22. JEŚLI MASZ OGRÓD/DZIAŁKĘ CZY PIES BĘDZIE TAM PRZEBYWAŁ BEZ NADZORU? CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE PIES MOŻE UCIEC LUB ZOSTAĆ SKRADZIONY? W JAKI SPOSÓB GO ZABEZPIECZYSZ?
-
23. CZY UWAŻASZ, ŻE ADOPTOWANY PSIAK POWINIEN NA SPACERACH SWOBODNIE SIĘ WYBIEGAĆ, CZY MOŻE RACZEJ CHODZIĆ NA SMYCZY?
-
24. CZYM ZAMIERZASZ ŻYWIĆ ADOPTOWANEGO PSA (SUCHA KARMA, MOKRA KARMA, JEDZENIE GOTOWANE)?
-
PODAJ PRZYKŁADOWE MARKI KARM JAKIE BYŚ CHCIAŁ PODAWAĆ SWOJEMU PSU.
25. CZY ZAMIERZASZ UCZYĆ ADOPTOWANEGO PSA TRIKÓW I KOMEND, UCZESTNICZYĆ Z PSEM W KURSACH POSŁUSZEŃSTWA ITP.?
-
26. CZY ADOPTOWANY PIES BĘDZIE CI TOWARZYSZYĆ W WYJAZDACH? JEŚLI NIE, TO JAKĄ OPIEKĘ ZAMIERZASZ MU ZAPEWNIĆ?
-
27. DLACZEGO WŁAŚNIE BULLDOGI I MOPSY PODBIŁY TWOJE SERCE (PODOBNIE JAK I NASZE )?
-
28. BULLDOG CZY MOPS TO SPECYFICZNE RASY. WYMAGAJĄ PIELĘGNACJI, MAJĄ WIELE CHARAKTERYSTYCZNYCH PRZYPADŁOŚCI CZY SCHORZEŃ. CZY JESTEŚ Z NIMI ZAZNAJOMIONY? A MOŻE CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ?
-
29. PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ, ALE BULLDOGOM I MOPSOM SĄ NIEZBĘDNE DO PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA JAKĄ KWOTĘ W SWOIM BUDŻECIE DOMOWYM REZERWUJESZ NA WYDATKI ZWIĄZANE Z ADOPTOWANYM PSEM (KARMA, OPIEKA WETERYNARYJNA, SUPLEMENTY, AKCESORIA, ZABAWKI)?
-
30. CZY JESTEŚ ŚWIADOMY, ŻE ADOPCJA PSA TO LATA OPIEKI NAD NIM, W ZDROWIU I CHOROBIE? CZY JESTEŚ GOTOWY POKRYWAĆ NIEJEDNOKROTNIE BARDZO KOSZTOWNE LECZENIE PSA JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA?
-
31. WIĘKSZOŚĆ PSÓW PRZEBYWAJĄCYCH POD NASZĄ OPIEKĄ WYKAZUJE PROBLEMY SOCJALIZACYJNE, BEHAWIORALNE LUB ZDROWOTNE (NP. ZAŁATWIAJĄ SIĘ W DOMU, OZNACZAJĄ POSŁANIA/LEGOWISKA, NIE POTRAFIĄ CHODZIĆ PO SCHODACH, NA SMYCZY, BOJĄ SIĘ RUCHU ULICZNEGO, JAZDY SAMOCHODEM/ŚRODKAMI KOMUNIKACJI, MAJĄ RÓŻNEGO RODZAJU LĘKI, BOJĄ SIĘ DZIECI, LUDZI CZY INNYCH ZWIERZĄT). CZĘSTO WYMAGAJĄ SPECJALISTYCZNEJ OPIEKI LUB LECZENIA, NAWET DO KOŃCA SWOICH DNI. MOGĄ RÓWNIEŻ MIEĆ PROBLEMY Z AKLIMATYZACJĄ W NOWYM MIEJSCU. JAK ZAMIERZASZ SOBIE Z TYM RADZIĆ? KTÓRE Z WYMIENIONYCH PROBLEMÓW WYKLUCZAJĄ CHĘĆ ADOPCJI?
-
32. JAKIE OKOLICZNOŚCI W PRZYSZŁOŚCI MOGŁYBY SPOWODOWAĆ, ŻE CHCIAŁBYŚ/ABYŚ ZNALEŹĆ KOLEJNY DOM DLA ADOPTOWANEGO PSA, ODDAĆ GO Z POWROTEM DO ADOPCJI? (WYJAZD ZAGRANICZNY, PRZYJŚCIE NA ŚWIAT DZIECKA, ROZSTANIE Z PARTNEREM, CHOROBA, ZACHOWANIE PSA, PROBLEMY FINANSOWE ITP.):
-
33. CZY KIEDYKOLWIEK ANGAŻOWAŁEŚ/ŁAŚ SIĘ W DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ZWIERZĄT? JEŚLI TAK, TO W JAKI SPOSÓB?
-
34. JAKI JEST TWÓJ STOSUNEK DO KASTRACJI I STERYLIZACJI ZWIERZĄT?
-
35. ABY MIEĆ ZUPEŁNĄ PEWNOŚĆ, ŻE PSIAK TRAFI W NAJLEPSZE MOŻLIWE RĘCE PRZEPROWADZAMY WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ W MIEJSCU JEGO PRZYSZŁEGO PRZEBYWANIA. JAKI JEST TWÓJ STOSUNEK DO TEGO RODZAJU SPOTKANIA?
PODCZAS WIZYTY ADOPCYJNEJ PROSIMY BY BYLI OBECNI WSZYSCY CZŁONKOWIE RODZINY, WSPÓŁLOKATORZY, DOMOWNICY.
-
36. W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI O LOSACH PSA PRZEKAZYWANYCH NA FORUM „ZAŁOGA BULLDOGA” LUB DROGĄ MAILOWĄ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO PRZEPROWADZENIA WIZYTY PO ADOPCYJNEJ. CZY ZGADZASZ SIĘ NA TO?
-
37. W PRZYPADKU ADOPCJI PSA PODPISUJEMY Z PRZYSZŁYM OPIEKUNEM UMOWĘ ADOPCYJNĄ. CZY ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z JEJ TREŚCIĄ? CZY ZGADZASZ SIĘ Z JEJ POSTANOWIENIAMI? A MOŻE MASZ JAKIEŚ PYTANIA CO DO JEJ ZAPISÓW?
-
38. CZY OPRÓCZ ADOPCJI CHCIAŁBYŚ ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W INNY SPOSÓB W NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ POMOCY ZWIERZĘTOM (NP. JAKO DT, OFERUJĄC TRANSPORT, PRZEPROWADZAJĄC WIZYTY PRZEDADOPCYJNE, WSPOMAGAJĄC NAS FINANSOWO LUB ORGANIZACYJNIE)?
-
39. W JAKI SPOSÓB ODBIERZESZ PSA Z JEGO DOMU TYMCZASOWEGO (SAMOCHODEM, POCIĄGIEM ITD.)?
-
40. CZY ZGADZASZ SIĘ NA PRZEKAZANIE DAROWIZNY NA REALIZACJĘ CELÓW STATUTOWYCH FUNDACJI „ZAŁOGA BULLDOGA” W WYSOKOŚCI 400 ZŁ, KTÓRA POZWOLI NAM POMAGAĆ KOLEJNYM PSIAKOM?
-
DAROWIZNY SĄ JEDYNYM ŹRÓDŁEM FINANSOWANIA PODOPIECZNYCH FUNDACJI. DZIĘKI NIM RATUJEMY, DIAGNOZUJEMY I LECZYMY KOLEJNE PSY.
41. JEŚLI MASZ JAKIEŚ UWAGI I SUGESTIE DLA NAS NP. ODNOŚNIE ANKIETY, ADOPCJI, WIZYTY PRZEDADOPCYJNEJ, PROSIMY O PRZEKAZANIE NAM ICH W TYM PUNKCIE:
-


Oświadczam, że mam świadomość, że przed adopcją należy upewnić się że u żadnego z domowników nie występuje alergia na sierść lub ślinę zwierzęcia a jeśli występuje należy adopcję skonsultować z lekarzem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym formularzu przez Fundację Załoga Bulldoga z siedzibą w Łodzi, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji procedury adopcyjnej. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w procedurze. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym formularzu przez Fundacje Załoga Bulldoga z siedzibą w Łodzi, na potrzeby realizacji przyszłych procedur adopcyjnych (w razie niemożliwości adopcji wybranego zwierzęcia), prowadzonych w okresie 2 lat od dnia wysłania formularza. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 pasażer


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL