Forum fundacji Załoga Bulldoga
http://forum.zalogabulldoga.org/

ANKIETA TRANSPORT
http://forum.zalogabulldoga.org/viewtopic.php?f=27&t=1309
Strona 1 z 1

Autor:  nika1377 [ Cz mar 07, 2019 10:25 pm ]
Tytuł:  ANKIETA TRANSPORT

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres: ankiety@zalogabulldoga.org

Autor:  nika1377 [ Cz mar 07, 2019 10:28 pm ]
Tytuł:  Re: ANKIETA TRANSPORT

ANKIETA DLA KANDYDATÓW NA WOLONTARIUSZA "TRANSPORT" W FUNDACJI „ZAŁOGA BULLDOGA”

Jeżeli zastanawiasz się jak możesz nam pomóc, a samochód to Twój „drugi dom” i właśnie w ten sposób chciałbyś się zaangażować – nie wahaj się i wypełnij ankietę!
Jeżeli nie możesz adoptować psa lub zostać domem tymczasowym, a chciałbyś nam pomagać i masz możliwości transportowe – to ta forma pomocy jest właśnie tą, dzięki której bardzo nam pomożesz i będziesz mógł z nami działać!

Na pewno chciałbyś się dowiedzieć jak taki transport działa w praktyce :) Czasami mamy możliwość zaplanować go z kilkudniowym wyprzedzeniem, dograć wszystkie szczegóły na tip-top... a czasem jest tak, że potrzebujemy transportu na już z dwóch różnych części Polski.
Najczęściej będą to większe odcinki do pokonania np. Łódź-Częstochowa, Wrocław-Katowice, itd. Przemyśl czy masz zatem wystarczającą ilość czasu, aby pokonać takie odcinki.
Bardzo się cieszymy z Twojej pomocy, której chcesz nam udzielić, pamiętaj proszę o tym, że cenimy każdą darowiznę finansową przekazywaną na fundację, w związku z tym staramy się ograniczyć koszty związane z funduszami na paliwo.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadaj je proszę wolontariuszowi, który odwiedzi Ciebie na krótkim spotkaniu, żebyśmy się mogli lepiej poznać zanim zaczniesz dla Nas działać :)

1. Imię:
2. Nazwisko:
3. Nick na forum ZB:
4. Adres email:
5. Telefon:
6. Adres zamieszkania:
— miasto i dzielnica:
— ulica, nr ulicy i nr domu:
kod pocztowy:
7. Wiek kandydata:
8. Czy posiadasz czynne prawo jazdy:
9. Od jak dawna masz prawo jazdy?
10. Jakim samochodem planujesz przewozić naszych podopiecznych oraz jakie warunki im stworzysz w trakcie jazdy:
11. Czy samochód wyposażony jest w klimatyzację?
12. Jak zabezpieczysz psy w trakcie podróży oraz postoju?
13. W jakich rejonach możesz nam pomagać w sprawie transportu? Postaraj się w tym punkcie opisać jak najbardziej swoje możliwości :)
14. Czy miałeś już kiedykolwiek styczność z psami odbieranymi z interwencji/pseudohodowli?
15. Czy kiedykolwiek udzielałeś psu pierwszej pomocy? Jeżeli nie, to nic takiego, w trakcie wizyty, wolontariusz opowie Tobie co może się wydarzyć i jak reagować, a w trakcie transportu, cała Załoga jest postawiona na baczność, aby pomóc i reagować.
16. Czy planujesz ubiegać się o zwrot kosztów za paliwo/autostradę/inne?
17. Wymień proszę w jakich dniach i godzinach tygodnia jesteś dostępny (jeżeli jest to zmienne również postaraj się określić jak najbardziej szczegółowo, abyśmy wiedzieli kiedy można się do Ciebie zwrócić o pomoc):
18. Jeśli masz jakieś uwagi i sugestie dla nas np. odnośnie ankiety, wizyty, prosimy o przekazanie nam ich w tym punkcie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przez Fundację „Załoga Bulldoga” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/